KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16045382
nr 1604 5382
Bodil Hedlund
(f. 1946), Sverige
Oljemålning, Signerad, Komposition. Olja på duk, 102x88, oramad
Bodil Hedlund, svensk bildkonstnär född 1946 i Östersund.
Utrop:
8.000 kr
Såld:
6.600 kr
måndag 11 mars 2024
kl 19:39:25
6.000 kr
6.200 kr
6.400 kr